+380 93 047 00 47

+380 73 773 00 47

office@alsu047.com

ALSU TRANS CARGO 047

alsutrans cargo

КОМПАНІЯ

"Аlsu Trans Cargo 047 була заснована 1995 року в місті Одесі. "

Відкриття компанії відбулося в період, коли Україна тільки почала свій шлях до економічного ринку і потреби в логістичних послугах були на високому рівні.

На початку своєї роботи Аlsu Trans Cargo 047 була спеціалізована на перевезенні товарів з Китаю і Туреччини в Україну. Завдяки високій якості послуг і професіоналізму своїх співробітників, компанія швидко стала популярною у своїй галузі та здобула репутацію надійного партнера.

Сьогодні Аlsu Trans Cargo 047 - це провідна логістична компанія, яка надає широкий спектр послуг з перевезення вантажів. Завдяки своєму досвіду і професіоналізму, компанія є надійним партнером для своїх клієнтів і продовжує розвиватися, слідуючи новітнім технологіям і стандартам якості.

we goal

НАША МЕТА

Забезпечити нашим клієнтам швидке, надійне та безпечне перевезення вантажів. Ми прагнемо задовольнити всі потреби та вимоги наших клієнтів, надаючи високоякісний сервіс за конкурентоспроможними цінами.

Ми пишаємося тим, що співпрацюємо з клієнтами та прагнемо встановлювати довгострокові партнерські відносини. ALSU TRANS CARGO - це надійний та відповідальний партнер для всіх, хто шукає якісні послуги з вантажоперевезень.

Благодійний Фонд Шаміля Кулієва

«Допомога»

foundationkuliev
foundationkuliev

Благодійний Фонд "Допомога"

За роки своєї роботи фонд "Допомога" допоміг понад 50 000 осіб, надаючи допомогу в лікуванні, купівлі медичного обладнання та протезів, організації різних заходів і багато іншого. Шаміль Кулієв і його команда постійно працюють над розширенням діяльності фонду та залученням нових партнерів, щоб допомогти ще більшій кількості людей.

Але допомога не обмежується тільки матеріальною допомогою. Фонд "Допомога" також проводить соціальні заходи, які допомагають людям у важкій життєвій ситуації відчути турботу і підтримку з боку суспільства. Це заходи, які дають змогу людям поспілкуватися один з одним, обмінятися досвідом і просто отримати хороші емоції.

Шаміль Кулієв не просто організатор і керівник благодійного фонду "Допомога", він також є зразком для наслідування і натхненням для багатьох людей. Його приклад показує, як одна людина може зробити величезний внесок у благодійність і змінити життя багатьох людей на краще.

Благодійний фонд "Допомога", очолюваний Шамілем Кулієвим, продовжує допомагати тим, хто її потребує. Його робота є яскравим прикладом того, наскільки важлива людська турбота і підтримка, особливо у важкі часи.

Адреса:

м.Одеса

пр.Небесної Сотні 107 (торговий ряд Gulivar)
Одеська область, Україна


Tel.: +380 67 865 0007