+380 93 047 00 47

+380 73 773 00 47

office@alsu047.com

Політика конфіденційності

Прохання, уважно прочитати Політику конфіденційності (далі – «Політика конфіденційності») перед використанням нашого сайту. Дана Політика конфіденційності поширюється на сайт alsu047.com (далі – «alsu047.com»).

Користувачі сайту можуть переглядати сторінки сайту не повідомляючи про себе ніяких персональних даних. Однак, для надання послуг, пов’язаних з купівлею послуг, представлених на нашому сайті, нам потрібні Ваші контактні дані, щоб ми могли зв’язатися з Вами, угодити та підтвердити замовлення послуг. Ваші персональні дані ми не передаємо третім особам і захищаємо їх конфіденційність.

Загальні положення

 • 1.1 Дана політика конфіденційності встановлює порядок отримання, зберігання, обробки, використання і розкриття персональних даних Користувача. Персональні дані Користувача ми отримуємо від Користувача при оформленні замовлення за телефонами, які вказані на сайті, і при реєстрації самим Користувачем (створення Особистого кабінету). Персональні дані Користувача заповнюються Користувачем. Обов’язкова для надання послуги інформація позначена спеціальним чином. Інша інформація надається Користувачем на його розсуд.
 • 1.2 Конфіденційність персональних даних – обов’язкова умова для дотримання сайтом доступу до персональних даних Користувача, з вимогою не допускати їх поширення без згоди Користувача або наявності іншої законної підстави.
 • 1.3 Використання Користувачем сайту alsu047.com означає згоду з цією Політикою конфіденційності та умовами обробки персональних даних Користувача.
 • 1.4 У випадку незгоди з умовами Політики Користувач повинен припинити використання сайту alsu047.com.
 • 1.5 Ця Політика застосовується тільки до сайту alsu047.com. Сайт alsu047.com не контролює і не несе відповідальність за сайти третіх осіб, на які Користувач може перейти по посиланню, доступним на сайті alsu047.com.
 • 1.6 Адміністрація сайту не перевіряє правдивість персональних даних, що надаються Користувачем сайту alsu047.com.
 • 1.7 Користувач визнає, що в разі недбалого ставлення самим Користувачем до безпечного зберігання свого логіна і пароля, що дає доступ до його персональних даних, треті особи можуть отримати несанкціонований доступ до облікового запису, персональним і іншими даними Користувача. Сайт alsu047.com не несе відповідальність за збитки завдані таким доступом. Ми рекомендуємо Користувачам використовувати складні паролі, які складаються з цифр і букв. Змінити пароль для доступу до своїх даних Користувач може скориставшись функцією “Особистий кабінет" і зайшовши в розділ “Мій профіль".

Персональні дані

 • 2.1 Сайт alsu047.com збирає персональні дані, а саме: ім’я, прізвище, контактний телефон, адреса електронної пошти, адреса для доставки. Також, ми можемо уточнити та отримати від Вас цю інформацію по телефону.
 • 2.2 Інша інформація надається Користувачем на його розсуд.
 • 2.3 Сайт alsu047.com не збирає IP-адреси користувачів.

Цілі збору і обробки персональних даних користувачів

 • 3.1 Сайт alsu047.com збирає і зберігає тільки ті персональні дані, які необхідні для надання послуг.
 • 3.2 Сайт alsu047.com збирає дані для зв’язку з Користувачем, в тому числі подання відповідного повідомлення про надання послуги, інформування Користувача про наявність знижок, підтвердження замовлення, доставки замовлених Користувачем товарів, для зв’язку кур’єрської служби з Користувачем, а також для обробки запитів і заявок від Користувача.
 • 3.3 Обробка персональних даних Користувача здійснюється без обмеження терміну, будь-яким законним способом.

Умови надання доступу до бази даних

 • 4.1 Ми не передаємо персональні дані Користувача третім особам крім випадків визначених законодавством України.
 • 4.2 Розкриття персональних даних Користувача проводиться при замовленні Користувачем послуг доставки за Китаю або Туреччини. Зокрема Користувач погоджується з тим, сайт alsu047.com має права передавати персональні дані кур’єрським службам, операторам зв’язку, виключно з метою виконання замовлення Користувача, оформленого на сайті alsu047.com, включаючи доставку Товару.
 • 4.3 При втраті або розголошення персональних даних сайт alsu047.com інформує Користувача про втрату або розголошення персональних даних.
 • 4.4 Сайт alsu047.com приймає необхідні організаційні та технічні заходи для захисту персональної інформації Користувача від неправомірного або випадкового доступу, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення, а також від інших неправомірних дій третіх осіб.

Зміна Користувачем персональної інформації

 • 5.1 Користувач може в будь-який момент змінити (оновити, доповнити, видалити) надану їм персональну інформацію або її частину, скориставшись функцією входу в “Особистий кабінет" і зайшовши в розділ “Мій профіль".

Зміна Політики конфіденційності

 • 6.1 Ми маємо право змінити умови Політики конфіденційності. У такому випадку, ми замінимо версію документа на сторінці “Політика конфіденційності". Будь ласка, періодично переглядайте ці умови, щоб бути поінформованими про те, як сайт alsu047.com захищає персональні дані своїх користувачів.

Зворотний зв’язок. Питання та пропозиції

 • 7.1 Всі пропозиції або питання по приводу цієї Політики слід повідомляти в службу підтримки користувачів інтернет-магазину за електронною адресою support@alsu047.com